• 30sep
        • Oznam

Dňa 2. 10. 2019 /streda/ o 16.00  hod.  sa uskutoční plenárne rodičovské združenie v jedálni ZŠ Jána Zemana.  Po skončení sa budú konať triedne rodičovské združenia.  Všetkých rodičov srdečne pozývame a tešíme sa na spoločné stretnutie !

• 20sep
        • Siedmaci pátrali na Tajchu po páchateľovi

Centrum voľného času v Novej Bani zorganizovalo pre žiakov základných škôl podujatie zamerané na prevenciu proti kriminalite. Zaujímavá športovo-vzdelávacia súťaž sa uskutočnila 19. septembra v priestoroch rekreačného strediska Tajch v Novej Bani (Banský dvor).

Na približne kilometrovom okruhu okolo jazera Tajch, so štartom z Banského dvora, čakalo sedem stanovíšť pre šesť tímov zo ZŠ a MŠ Veľká Lehota, ZŠ a MŠ Tekovská Breznica, ZŠ a MŠ Brehy, ZŠ J. Zemana Nová Baňa - VII.A, ZŠ J. Zemana Nová Baňa - VII.B a ZŠ sv. Alžbety Nová Baňa.

Štvorčlenné družstvá štartovali s 10-minútovým časovým odstupom, kedy im bol stopovaný čas od štartu až do cieľa. Žiaci si vyskúšali zručnosti v streľbe zo vzduchovky, overili si praktické skúsenosti z podávania prvej pomoci a riešili vedomostný kvíz. Podľa zadaných indícií pátrali po páchateľovi, venovali sa stopám v kriminalistike. Poradili si s lanovým traverzom a vyskúšali si i prácu hasičov, keď ručným čerpadlom zasahovali cieľ.

Žiakom zo VII.A sa podarilo získať 4. miesto. Ich spolužiaci zo VII.B obsadili piatu priečku.

Za snahu, férové súťaženie a reprezentovanie našej školy patrí žiakom pochvala.

VII.A

1. Baranec, Oto

2. Drapáková, Viktória Katarína

3. Jarešová, Simona

4. Suchý, Samuel

VII.B

1. Gáfrik, Tomáš

2. Buch, Roman

3. Müllerová, Stela

4. Supuková, Anna Lujza

Konečné poradie škôl

1. ZŠ a MŠ Veľká Lehota

2. ZŠ a MŠ Tekovská Breznica

3. ZŠ a MŠ Brehy

4. ZŠ J. Zemana Nová Baňa -  VII.A

5. ZŠ J. Zemana Nová Baňa -  VII.B

6. ZŠ sv. Alžbety Nová Baňa

Michaela Stehlíková, DiS.

• 16sep
        • Oznam

Z dôvodu veľmi nízkeho záujmu žiakov ôsmeho ročníka o zdokonaľovací plavecký kurz vo Vyhniach v termíne od 08. 10. 2019 do 11. 10. 2019 sa tento kurz neuskutoční.

• 11sep
        • Oznam

ZŠ J. Zemana Nová Baňa oznamuje, že v dňoch 18. a 19. 09. 2019 sa bude vyučovať od 7.35 do 12.05 hod. z dôvodu nahlásenia odstávky elektrickej energie. Školská jedáleň nebude v prevádzke.

V dňoch 16. a 23. 09. 2019 z dôvodu nahlásenia odstávky elektrickej energie sa bude podávať suchý obed (je potrebné odhlásiť dieťa z obeda v prípade, že o suchý obed nemáte záujem), vyučovanie bude prebiehať v bežnom režime podľa rozvrhu.

• 09sep