Hodnotiaca návšteva Zelenej školy

Dňa 25.septembra 2020 na našej škole prebehla hodnotiaca návšteva Zelenej školy. Návštevy sa zúčastnili externé pracovníčky Zelenej školy p. Janka Čilíková a p .Dagmar Sedliaková . Počas návštevy zisťovali stav splnenia naplánovaných aktivít a mieru zaangažovaností detí do projektu. Momentálne do konca októbra čakáme na ich vyjadrenie a rozhodnutie o pridelení alebo nepridelení  certifikátu a  titulu Zelená škola.

Pevne veríme , že sa nám to podarilo , lebo za tie dva roky pôsobenia v tomto projekte sme vytvorili  úžasný tím šikovných a nadšených detí , ktorým záleží na našom životnom prostredí a planéte na ktorej všetci žijeme.

Vaša koordinátorka projektu Zelená škola     Eva Sučanová

Sme už oficiálne ZELENÁ ŠKOLA

Zelená škola-výsledok hodnotenia 2019-20.pdf

S radosťou Vám všetkým oznamujeme , že naša škola úspešne ukončila dvojročné certifikačné obdobie v medzinárodnom projekte Zelená škola v téme „ODPAD“ a po hodnotiacej návšteve získala titul  Zelená škola. V priebehu tohto mesiaca prebehne certifikácia , pri ktorej by sme mali získať certifikát a vlajku   Zelenej školy.

Ďakujeme všetkým , ktorí  k jeho  získaniu akokoľvek dopomohli a tešíme sa na pokračovanie v novej téme „Zeleň a ochrana prírody“.

Školská 44/6, 968 01 Nová Baňa
  • 045 68 57 317 (zástupkyne riaditeľky školy, ekonómka, pokladníčka)
    045 68 56 017 (riaditeľka školy)
    045 68 56 985 (vedúca školskej jedálne)