• Za odmenu Workshop v Tatrách

• 06.09.2022 19:22
        • 1. miesto v národnej súťaži Mladých reportérov zabezpečilo našim reportérom účasť na 3-dňovom workshope vo Vysokých Tatrách. Za náš tím ich tam reprezentoval žiak 9. A triedy - Tadeáš Letko. Počas celého pobytu mali všetci zúčastnení možnosť pracovať s tímom profesionálnych reportérov. Získali tak nielen cenné skúsenosti a vedomosti, ale zároveň aj množstvo príležitostí na nové kontakty a priateľstvá. Súčasťou wokshopu bolo aj odovzdávanie diplomov a slová pochvaly, ktoré sa na náš tím niesli so všetkých strán . Porota ocenila "novátorský " spôsob spracovania článku a jeho šírenia sociálnymi sieťami so snahou zasiahnuť čo najširšie spektrum publika. Veľmi si tieto slová ceníme. Výsledky práce reportérov, aj nášho Tadeáša, si môžete pozrieť aj vy na stránke: www.mladireporteri.sk. Touto cestou ho zároveň chcem pochváliť za trpezlivosť, húževnatosť, zodpovednosť a kreativitu pri výrobe príspevkov.

BOLO NÁM CŤOU ZÚČASTNIŤ SA A SPOZNAŤ OSOBNE CELÝ REPORTÉRSKY TÍM. ĎAKUJEME!!!

p.uč. Evka Sučanová