• Profilácia školy

•

1.         Zvyšovať a rozvíjať úroveň  vedomostí žiakov a schopnosť žiakov komunikovať v cudzích jazykov. Pre                     talentovaných žiakov zriaďovať triedy s rozšíreným vyučovaním cudzieho jazyka.

2.         Zvyšovať počítačovú gramotnosť žiakov. Zefektívniť proces učenia sa zavádzaním IKT do vyučovania jednotlivých   predmetov spolu s uplatňovaním projektového prístupu na vyučovaní.

3.         Zvyšovať  pohybovú aktivitu žiakov, ich telesnú zdatnosť, podporovať rozvoj talentov v oblasti ľahkej atletiky a         kolektívnych hier. Pestovať morálno – vôľové vlastnosti žiakov ako jednu z možností prevencie drogovej závislosti.

4.       Umožniť žiakom osvojovať si zdravý životný štýl a aktívne sa zapájať do činností podporujúcich zdravie, ochranu                    a tvorbu  životného prostredia.

• zsjzemana@gmail.com / riaditelkazsjzemana@gmail.com
      • 045 6857317 (zástupkyňa riaditeľky školy, ekonómka ) 045 6856017 ( riaditeľka školy ) 045 6856985 ( vedúca školskej jedálne )
      • Školská 6, 968 01 Nová Baňa
      • zsjzemana@gmail.com