• PIATACI A MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA

• 11.04.2022 08:23
      •   Okresné kolo súťaže Matematická olympiáda sa tento rok uskutočnilo 26. januára 2022.
      •

Naša škola na základe záujmu a výsledkov školského kola prihlásila šiestich žiakov piateho ročníka.

5. A – Tim Kopernický

5. B – Nelly Herczegová, Šimon Katreniak, Šimon Raffaj, Samo Špirek, Matúš  Uškrt.

V tomto školskom roku bola realizácia okresného kola VEĽMI ŠPECIFICKÁ. Skomplikovala ju súčasná situácia a karanténne opatrenia, ktoré práve v deň súťaže zastihli časť žiakov v domácom prostredí. Na tomto mieste by som chcel poďakovať a OCENIŤ RODIČOV SÚŤAŽIACICH, ktorí po technickej stránke žiakom pomohli a prispeli k úspešnej reprezentácii našej školy.

Piataci sa v okresnom kole vôbec nestratili. Štyria z nich, Šimon Katreniak, Tim Kopernický, Matúš Uškrt a Samo Špirek sa stali úspešnými riešiteľmi okresného kola. Z nich TIM KOPERNICKÝ a MATÚŠ UŠKRT obsadili celkové delené TRETIE MIESTO a ŠIMON KATRENIAK celkové DRUHÉ MIESTO.

Žiakom patrí veľká gratulácia a poďakovanie za úspešnú reprezentáciu našej školy.

p. učiteľ Martin Dojčán