• 18nov
        • Oznam

Poverená riadením ZŠ Jána Zemana Nová Baňa oznamuje, že dňa 20. 11. 2019  udeľuje riaditeľské voľno z organizačných  dôvodov (Testovanie 5). V prevádzke nebude školská jedáleň (pre žiakov ZŠ Jána Zemana – okrem 5.roč.) ani ŠKD.

• 15nov
      • 05nov
        • Oznam

ZŠ J. Zemana Nová Baňa oznamuje, že v dňoch od 12.  do 15. 11. 2019 je nahlásená odstávka elektrickej energie. Vyučovať sa bude nasledovne:

12. 11. 2019 bude vyučovanie prebiehať v bežnom režime podľa rozvrhu od  735 do 1255 hod., obed sa bude podávať suchý (je potrebné odhlásiť dieťa z obeda v prípade, že o suchý obed nemáte záujem).

Od 13. 11. do 15. 11. 2019 sa bude vyučovať od 735 do 1205 hod., školská jedáleň nebude v prevádzke. ŠKD bude v skrátenom režime do 15.30 hod.

V prípade zmeny budeme včas informovať na webovej stránke školy.

• 08nov
        • Popoludnie so starými rodičmi

Dňa 29. 10. 2019 mali žiaci II. B v rámci mesiaca úcty k starším posedenie so starými rodičmi . Spolu so svojou pani učiteľkou pripravili pestrý program. Keďže celý rok sa starí rodičia snažia o to, aby ich vnúčatám nič nechýbalo, rozhodli sme sa, že im ich starostlivosť  oplatíme.

Dopoludnia sme pre nich napiekli pagáčiky aj výborný perníkový koláčik, poobede sme pomohli p. učiteľke s výzdobou triedy a tešili sme sa na to, ako sa im to všetko bude páčiť. Všetko vyšlo úplne skvele. Starým rodičom sme zaspievali, prečítali sme im listy, ktoré sme im na slovenskom jazyku napísali a potom sme sa spoločne s nimi zahrali množstvo veselých hier. Užili sme si spoločne strávený čas a poďakovali sa takto našim starým rodičom za ich lásku a starostlivosť . Veríme, že ešte dlho budú medzi nami a budeme si môcť užívať ich lásku, starostlivosť a múdrosť.

• 05nov
        • Triedime odpad

Firma Knauf Insulation darovala našej škole do každej triedy súpravu košov na triedený odpad - plasty, papier a komunálny odpad.

Prispeli tak k budovaniu ekologického zmýšľania našich žiakov, ale aj podporili školu v napredovaní v projekte Zelená škola.

Ďakujeme!

(pozri Fotoalbum)